O nás

TRIÁDA realitní kanceláře je moderní dynamicky se rozvíjející společnost. Náš tým profesionálních makléřů se stará o bezpečnost a hladký průběh převodů vašich nemovitostí.

Kompletní a rychlý servis

Svěřte svůj pronájem, koupi či prodej bytu, domu, chaty, chalupy, pozemku i komerčních nemovitostí nám a užívejte si pohodlí kompletních a pro vás bezstarostných služeb souvisejících s převodem.

Kde působíme

Naši makléři působí v regionu středních, severních a východních Čech se sídlem kanceláře v Turnově. Postaráme se o hladký průběh prodeje i pronájmu vaší nemovitosti, jednáme s notáři i advokáty stejně tak dobře, jako s katastrálním, stavebním a finančním úřadem i jinými státními či nestátními institucemi.

Bezpečný převod nemovitosti

Spolupráce s námi pro vás znamená maximální úsporu času i finančních prostředků. Exkluzivně vás zastoupíme, čímž garantujeme bezpečnou transakci a domluvenou prodejní cenu nebo výši pronájmu.

Samozřejmostí je u nás řešení situací, od nichž dávají jiné realitní kanceláře mnohdy ruce pryč. Víme, že potřebujete s nemovitostmi profesionálně poradit také během dědického, darovacího i rozvodového řízení.

Exekuce či věcné břemeno? S námi žádný problém

Dokážeme rychle a úspěšně řešit problémy spojené s exekucí, věcným břemenem a zástavou na nemovitosti. Hravě si poradíme s financováním koupě nemovitosti, využíváme dlouhodobých kladných vztahů s většinou bankovních i nebankovních institucí a stavebních spořitelen v České republice.

Využijte dlouhá léta praxe, kontaktujte nás

Pokud chcete podniknout jakékoliv kroky týkající se vaší střechy nad hlavou nebo půdy pod nohama, s klidem se na nás obraťte. Rádi vám nezávazně poradíme. Zhlédněte také zkušenosti našich klientů.

Využijte naši dlouholetou praxi na realitním trhu ve svůj prospěch.

Kontaktujte nás a zjistěte si více.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

TRIÁDA realitní kanceláře